Obchodno-priemyselná zóna mesta s vybavenou infraštruktúrou

1 2 3 4

Úvod

Spoločnosť STELMO a.s. Košice je zameraná na prenájom výrobných hál, skladových priestorov, dielní, parkovísk a kancelárií . Na svojich 40 000 m2 prenajíma moderné priestory v obchodno-priemyselnej zóne mesta Košice na adrese Pri Krásnej 4. Flexibilným prístupom k našim nájomcom vytvárame podmienky, ktoré vedú k obojstrannej spokojnosti.

Areál firmy STELMO a.s. Košice je všestranne prispôsobený na výrobnú a skladovaciu činnosť s vybavenou infraštruktúrou a výhodným prístupom do areálu. Priestorové usporiadanie v objekte je účelovo rozložené.

 

Spoločnosť STELMO a.s. Košice má bohatú tradíciu a skúsenosť. Je na trhu už od roku 1992. Za ten čas si vytvorilo bohatú klientelu nielen z domácich, ale aj zahraničných firiem (Nemecko, Francúzsko, Švajčiarsko) . Okrem prenájmu sa firma zaoberala výrobou oceľových konštrukcií, zámočníckymi a elektromontážnymi prácami.  V roku 2005 sa od materskej firmy Stelmo a.s. Košice odčlenila firma Stelmo SK s.r.o. , ktorá nadväzuje na bohatú skúsenosť a zaoberá sa výrobou oceľových konštrukcií, tvarovým pálením. 


 

Aktuálne k dispozícii na prenájom:

 

Výrobné priestory, Sklad Košice:: do 10 000 m2,
výška: 13 m, cena: od 3,80 €/m2/mesiac

dielňa

 kancelárie: od 4,- /m2/mesiac

 

Oznamy:

 

 


 

 


 

 

Prečo práve s nami?

  • obchodno-priemyselná zóna mesta s vybavenou infraštruktúrou
     
  • mostové žeriavy s nosnosťou od 5 do 20 ton
     
  • stály prístup a 24 hodinová strážna služba s kamerovým systémom
     
  • dobrá prístupnosť pre všetky vozidlá a pracovníkov k MHD
Stelmo SK